WAŻNE!

Szanowni Rodzice, Uczniowie i Nauczyci1ele
Ze względu na szczególną sytuację zagrożenia epidemicznego, lekcje w szkołach zostały zawieszone. Nie jest to jednak okres ferii czy wakacji. Ministerstwo Cyfryzacji w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiło platformę edukacyjną do nauczania zdalnego. Warto okres zbiorowej „kwarantanny” dobrze wykorzystać i nadrobić zaległości szkolne. Na stronie www.gov.pl/zdalnelekcje znajdziecie tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu. Wszystkie udostępnione informacje są bezpłatne. W razie pytań, wsparcia udzielą Wam nauczyciele, z którymi kontakt jest możliwy poprzez dziennik elektroniczny.
Koronawirus dynamicznie rozprzestrzenia się w Polsce i na świecie. Apeluję by na bieżąco śledzić informacje w mediach i przestrzegać zasad bezpieczeństwa.
Pozdrawiam serdecznie Waldemar Wollny