Prymus 2023

19 czerwca 2023 roku w Domu Kultury w Chwałowicach odbyła się uroczystość rozdania Tytułów Rybnickiego Prymusa. Wśród laureatów w kategorii nauka znalazł się również uczeń naszej szkoły. Z rąk Prezydenta Miasta Rybnika tytuł Rybnickiego Prymusa odebrał Łukasz Duda z klasy 8a – laureat Przedmiotowego Konkursu z Matematyki. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Silesia Incognita”

W finale siódmej edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Silesia Incognita”, który odbył się 3 czerwca w Tychach naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Błażej Wawoczny i Filip Wala!

Konkurs wiedzy biologicznej…

Z okazji Międzynarodowego Dnia Różnorodności Biologicznej w szkole odbył się konkurs wiedzy biologicznej. Wyniki konkursu dla klas technikum przedstawiają się następująco: 1 miejsce klasa 2 Ta, 2 miejsce klasa 1 Tb, 3 miejsce klasa 3 Ta. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.