Ogólnopolskie osiągnięcia naszych uczniów z przyrody i historii…

Miło nam poinformować o kolejnych osiągnięciach naszych uczniów. Otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego EDI – PANDA z przyrody i historii.

Wszyscy startujący w konkursach zaprezentowali się bardzo dobrze. Z przyrody: Kacper Biczysko, Jakub Drużyński, Maja Sadowska, Julia Banaś, Wiktoria Olszewska, Jan Balicki, Bartosz Skoczylas, Alan Jakoniuk, Agata Lubańska, Zuzanna Książek, Franciszek Gniadkowski, Jakub Dzikowski, Nikodem Wiatr oraz Veronika Oriekhova. Wymienieni uczniowie zdobyli miejsca w pierwszej 50 na 694 uczestników.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje:

Kacper Biczysko z klasy 4a – 7 miejsce w kraju

Bartosz Skoczylas i Alan Jakoniuk z klasy 4a – 9 miejsce w kraju

W konkursie z historii udział brali Bartosz Skoczylas, Maja Sadowska, Julia Banaś, Victoria Markiewicz oraz Maja Guderlaj. Wszyscy uczniowie uzyskali dyplomy uznania i również znaleźli się w pierwszej 50 wśród wszystkich uczestników.

Serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunami uczniów były:

Historia – p. Małgorzata Pudło