Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Wraz z nastaniem pierwszego dnia wiosny dotarły do nas informacje z rozstrzygnięcia konkursu przedmiotowego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Z radością informujemy, że Łukasz Duda uczeń klasy 8a Szkoły Podstawowej nr 33 w Rybniku został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
Sukces ten był okupiony wytężoną pracą ucznia i tysiącami rozwiązanych zadań o różnym stopniu trudności.
Oprócz niewątpliwej satysfakcji, bycie laureatem daje Łukaszowi przywilej przyjęcia do wybranej szkoły średniej bez względu na kryteria oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z matematyki.
Życzymy Łukaszowi kolejnych sukcesów oraz powodzenia w zgłębianiu dalszych matematycznych tajemnic.
Opiekunem merytorycznym Łukasza była pani Beata Musiolik.