Betlejemskie Światło Pokoju

Już 32. raz przynosimy lampion, w którym płomień użycza nam światła i ciepła. Lampion chroni ten płomień przed wiatrem, który mógłby go z łatwością zgasić. I o ile w grudniu jest raczej zimno i potrzeba nam więcej ciepła niż nikły płomyk lampki może nam oferować, to nawet tak mały płomień, skutecznie potrafi ogrzać oraz rozjaśnić i oświetlić otoczenie.

Od 20 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju będzie dostępne przy głównym wejściu do naszej szkoły!

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

22 listopada odbył się drugi etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Naszą szkołę reprezentował Łukasz Duda – uczeń klasy 8a.
Miło nam zakomunikować, że Łukasz zdobywając wymaganą liczbę punktów zakwalifikował się do ostatniego, wojewódzkiego etapu, który odbędzie się w lutym.
Trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości w dalszej pracy!