Zbiórka dla Pet Patrol

Od 21.09 w naszej szkole odbędzie się zbiórka na rzecz organizacji charytatywnej Pet Patrol. Na każdym piętrze znajdziecie skrzynkę, do której będzie można wkładać potrzebne artykuły tj:
-karmę mokrą i suchą dla kotów oraz psów,
-zabawki, szelki ,smycze,
-żwirek,
-koce,
Pet Patrol to organizacja charytatywna, w której ludzie z własnej woli chętnie pomagają zwierzętom. Wszelkie zadania wolontariusze wykonują w swoim wolnym czasie, które z własnej inicjatywy wygospodarowali, aby móc pomagać czworonogom. Są pośród nich osoby zarówno pracujące, jak i studenci oraz uczniowie. Zadaniem Pet Patrolu jest podejmowanie interwencji na podstawie zgłoszeń, dotyczących właściwie każdej krzywdy dziejącej się bądź wyrządzonej zwierzętom w naszej okolicy. Pomagają zarówno czworonogom pozostawionym na pastwę losu, jak i tym skrzywdzonym przez człowieka.
Chcemy pomóc tej organizacji, gdyż ilość zwierząt, które trafiają do nich jest ogromna. Brakuje im już każdej potrzebnej rzeczy. Chcemy także wspomóc Pet Patrol, aby podziękować za codzienne ratowanie zwierząt, bo ratują ich setki.
Za wszystkie produkty bardzo dziękujemy i zachęcamy do współpracy.❤️