Zespół Szkół nr 5 im. Józefa Rymera w Rybniku
PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO PDF Drukuj
  
Uczniowie klasy 3Ta z kierunku: technik architektury krajobrazu przygotowywali stroiki bożonarodzeniowe, które można będzie zakupić na przyszłotygodniowym Kiermaszu w naszej szkole.
Serdecznie zapraszamy.


 
SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM PDF Drukuj
  

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszej szkoły.

Od rana nie mogliśmy się doczekać spotkania z Mikołajem.

W oczekiwaniu pomogła nam Pani Bożena i klasa 3a gimnazjum. Przygotowali mnóstwo ciekawych i zabawnych konkurencji.

DZIĘKUJEMY! Dobrze się bawiąc doczekaliśmy się  na Mikołaja i prezenty.

GALERIA ZDJĘĆ tutaj 
KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2018 PDF Drukuj
  
Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w środę 12 grudnia w Zespole Szkół nr 5 w godz. 16:30 - 19:00

Prosimy o zarezerwowanie tego terminu w swoich kalendarzach. Chcemy, aby ten Kiermasz był nie tylko wydarzeniem integrującym społeczność szkolną, Rodziców i mieszkańców Niedobczyc, ale był też okazją do pozyskania środków na zakup pomocy naukowych dla dzieciaków i młodzieży naszej szkoły, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Prosimy Rodziców o aktywne włączenie się w przygotowanie Kiermaszu na różnych płaszczyznach. W oparciu o doświadczenia z ubiegłych lat nasza propozycja jest następująca:
  - chętne osoby z każdej z klas prosimy o upieczenie 2 ciast, ciasteczek, pierniczków , które można za symboliczną drobną opłatą sprzedać na kiermaszu. Dochód oczywiście zasili fundusz RR.
  - przygotowanie wraz ze swoimi dziećmi ozdób i rzeczy związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby będą oceniane w ramach Rodzinnego Konkursu Świątecznego, a następnie wystawione na stoisku do sprzedaży.


 
ANDRZEJKI 2018 PDF Drukuj
  

29 listopada w Domu Kultury w Niedobczycach odbyła się dyskoteka andrzejkowa- piżama party.

Humory jak zwykle dopisały, dzieci świetnie się bawiły.

GALERIA WSZYSTKICH ZDJĘĆ tutaj 
ZAJĘCIA Z BAJKĄ PDF Drukuj
  

27 listopada w szkole odwiedziła nas Bajka. Jak zwykle pomogła nam w rozwiązaniu wielu ciekawych zadań przygotowanych przez Panią Małgorzatę.


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 179

Społeczność

ZS nr 5 na FB

Projekty Unijne

       
 Informacje